Hypertherm 3070 Tirane

Artikuj te ndryshem Data: 09/10/2019 17:11

7,000 Euro

  • Hypertherm 3070


Pagesa 7,000 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Vore
Adresa rruga vore marikaj km 1
Lexime 283

SHITET PLAZMA PER PRERJE LLAMARINE HYPERTHERM 3070 HD + GAS CONSOL + KOMPLET KAVOSH DHE TUBASH TORCE + RHV FREKUENCE + TORCE.

E PERDORUR GJENDJA SHUME E MIRE.

CEL.
INFO@EMAS.AL