Paisje per estetik Fier

Artikuj te ndryshem Data: 08/10/2019 21:23

10,000 Leke

  • Paisje per estetik
  • Paisje per estetik


Pagesa 10,000 Leke
Qyteti - Zona Fier - Qender
Adresa Rruga Ramiz Aranitasi, Fier, Albania
Lexime 55

Shiten paisje per trajtime fytyre. Paisjet jane te reja, 2 muaj te perdorura, sa u hap si biznes, u mbyll pasi personi emigroi dhe kane ngelur te gjitha paisjet si: Karrige e levizshme portative, paisja e avullit
Kontaktoni per me shume informacion.