Gjenerator i madh dhe i vogel Tirane

Artikuj te ndryshem Data: 02/02/2020 10:29 Post Id: 185233

50,000 Leke

  • Gjenerator i madh dhe i vogel
  • Gjenerator i madh dhe i vogel


Pagesa 50,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga Jordan Misja, Tirane, Shqiperia
Lexime 203

Shitje me cmim shume te arsyeshem.!