Shes zetor Carraro 70 caval dopio diferencial zetori shitet vetem si zetor pa' agargate zetori esht Kavaje

Artikuj te ndryshem Data: 19/01/2020 09:18 Post Id: 187358

4,500 Euro

  • Shes zetor Carraro 70 caval dopio diferencial zetori shitet vetem si zetor pa' agargate zetori esht
  • Shes zetor Carraro 70 caval dopio diferencial zetori shitet vetem si zetor pa' agargate zetori esht
  • Shes zetor Carraro 70 caval dopio diferencial zetori shitet vetem si zetor pa' agargate zetori esht


Pagesa 4,500 Euro
Qyteti - Zona Kavaje - Qender
Adresa Luz i Madh, Albania
Lexime 168

Ne gjendje shum te Mir e shes per arsye se kam dy dhe nuk i perdor dot te dy zetori gati per cdo lloi prove