SHAZLLONE DHE CADRA PLAZHI + TAVOLINA DHE KARRIKE Durres

Artikuj te ndryshem Data: 14/09/2020 16:21 Post Id: 250978

2,800 Euro

  • SHAZLLONE DHE CADRA PLAZHI + TAVOLINA DHE KARRIKE


extra info
Pagesa 2,800 Euro
Qyteti - Zona Durres - Currilat
Adresa Durres, Albania
Lexime 115

OKAZION!!
SHEZLLONE DHE CADRA PLAZHI, 20 COPE NE GJENDJE SHUME TE MIRE, PER VETEM 2500 EURO NE TOTAL.
GJITHASHTU SHESIM EDHE TAVOLINA DHE KARRIKE ME BAZEN METALIKE DHE PJESA TJETER DRURI, 3 COPE ME VLERE TOTALE 300 EURO.
CMIMET JANE TE DISKUTUESHME. PER CDO INFORMACION KONTAKTONI NE NUMRIN TONE