Frigorifer marketi banak Tirane

Artikuj te ndryshem Data: 25/09/2020 11:20 Post Id: 252309

300,000 Leke

  • Frigorifer marketi banak


extra info
Pagesa 300,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania
Lexime 39

Frigoreiferi esht ne gjendje super te mir estetike dhe xhenerike shitet per arsye te nje investimi me te mire ne ambjentin e biznesit perfekt per markete per me teper na kontaktoni ne numrin e telefonit
Gjatesia 4,5 metra