Furce per pallto dhe rroba Tirane

Artikuj te ndryshem Data: 27/02/2021 09:11 Post Id: 268213


extra info
Pagesa 400 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania
Lexime 46

Furce per pallto dhe rroba te ndryshme per te hequr pluhurin dhe pushin apo floket e kafsheve. Shume e lehte ne perdorim, e re.