SHESE MAKINE PER AKULLORE MARKA “TECHNOGEL” Lushnje

Artikuj te ndryshem Data: 07/02/2021 15:16 Post Id: 301878


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Qyteti - Zona Lushnje - Qender
Adresa Lushnje, Albania
Lexime 130

Technogel eshte nje lider boteror ne prodhimin e makinerive dhe impianteve per prodhimin e akullores.
Makineri te pa perdorura ne Shqiperi!
Per me shume informacion ju lutem telefononi ne numrin