Tirane, shes ambjent biznesi Kati 2, 188 m2 390000 Euro (Rruga e Elbasanit) Tirane

Ambjente Biznesi ne Shitje Data: 24/02/2020 13:17

390,000 Euro

  • Tirane, shes ambjent biznesi Kati 2, 188 m2 390000 Euro (Rruga e Elbasanit)
  • Tirane, shes ambjent biznesi Kati 2, 188 m2 390000 Euro (Rruga e Elbasanit)
  • Tirane, shes ambjent biznesi Kati 2, 188 m2 390000 Euro (Rruga e Elbasanit)
  • Tirane, shes ambjent biznesi Kati 2, 188 m2 390000 Euro (Rruga e Elbasanit)

Tirana, business premises 2nd floor, 188 m² 430.000 Euro (Elbasani Street)


It is sold to the "Elbasani Street". The environment is positioned on the 2nd floor with an area of 188 m2. The environment is invested with air conditioning system and is organized in a large hall, 2 dressing rooms and 2 toilets. The facility has regular mortgage documentation. The environment currently functions as a gym. Together with the business environment is also sold. The equipment is in very good condition, the gym has established clientele for several years. To visit us please contact us!

OPP11073
Cel. : 0692542480


Pagesa 390,000 Euro
Siperfaqa 188.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania
Lexime 539

Shitet ambient tek "Rruga e Elbasanit". Ambienti eshte i pozicionuar ne katin 2 me siperfaqe 188 m2. Ambienti eshte i investuar me sistem kondicionimi dhe eshte i organizuar ne nje salle te madhe, 2 dhoma zhveshjeje dhe 2 tualete. Objekti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Ambienti aktualisht funksionon si palester. Sebashku me ambientin shitet edhe biznesi. Pajisjet jane ne gjendje shume te mire, palestra ka klientele te ngritur prej disa vitesh. Per ta vizituar na kontaktoni!

OPP11073
Cel. :