Shitet dyqan 16 m2, me hipoteke,12000 euro, prane Shkolles Petro Nini! Tirane

Ambjent Biznesi ne Shitje Data: 16/10/2019 13:29

12,000 Euro

16 m2 shop, with mortgage, 12000 euros, near the Petro Nini School!

16 m2 shop, with mortgage, 12000 euros, near the Petro Nini School! It is situated on the ground floor of a new building. It has glass facade and exit to the street.


Pagesa 12,000 Euro
Siperfaqa 16.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Rruga Sami Frasheri, Tirana, Albania
Lexime 227

Shitet dyqan 16 m2, me hipoteke,12000 euro, prane Shkolles Petro Nini! Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri.Ka fasade xhami dhe daljen e ka ne rruge.