Tirane, shes lokal Kati 0, 174 m2 250.000 Euro (Shkolla e Bashkuar)plus 10345 Tirane

Ambjente Biznesi ne Shitje Data: 08/11/2019 16:48

250,000 Euro

  •  Tirane, shes lokal Kati 0, 174 m2 250.000 Euro (Shkolla e Bashkuar)plus 10345
  •  Tirane, shes lokal Kati 0, 174 m2 250.000 Euro (Shkolla e Bashkuar)plus 10345
  •  Tirane, shes lokal Kati 0, 174 m2 250.000 Euro (Shkolla e Bashkuar)plus 10345

Tirana, local market Floor 0, 174 m² 250.000 Euro (United School)

Sell the environment to the United School in a favorite area and by the side of the street. The space has south-east orientation, and has a surface of 124m2 and a veranda of 50m2. The environment is currently in working order. It is equipped with regular mortgage documentation. To contact us contact us plus 575


Pagesa 250,000 Euro
Siperfaqa 0.00
Kati 0
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Shkolla e Bashkuar
Lexime 806

Shitet ambjenti tek Shkolla e Bashkuar ne nje zone te preferuar dhe buze rruge. Ambjenti ka orientim jug-lindje, dhe ka siperfaqe 124m2 dhe verande 50m2. Ambjenti eshte aktualisht ne gjendje pune. Eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor. Per ta vizituar na kontaktoni!