Ne Yzberisht, Shitet Njesi Komerciale me Cmim Tregu. Tirane

Ambjente Biznesi ne Shitje Data: 22/05/2020 14:23

41,000 Euro

  • Ne Yzberisht, Shitet Njesi Komerciale me Cmim Tregu.
  • Ne Yzberisht, Shitet Njesi Komerciale me Cmim Tregu.
  • Ne Yzberisht, Shitet Njesi Komerciale me Cmim Tregu.

We Sell Commercial Units At Market Price.

In one of the most dynamic areas of Tirana, in Yzberisht, on 3 Deshmoret Street, Commercial Office Space For Sale or Office! It is situated on the 1st floor of a new 8 storey building and has 41.5 m2 of living space. It is organized in 1 open space and an indoor toilet. Investments in the environment are very qualitative. The area in which the facility is located is very popular due to the recent development it has received and the many different services and commercial facilities available so it is very active in the economic field. As the palace where the environment is located is on the side of the main street, it can be used for various activities such as: dental clinic, law or notary studio, various offices and many other services. The facility has regular mortgage documentation.


Pagesa 41,000 Euro
Siperfaqa 42.00
Kati 0
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Yzberisht, Albania
Lexime 231

Ne nje nga zonat me dinamike te Tiranes, ne Yzberisht, ne Rrugen 3 Deshmoret, Shitet Ambjent Komercial Per Zyra ose Dyqan! Ambjenti ndodhet ne katin 1 te nje pallati te ri 8 katesh dhe ka siperfaqe 41.5 m2. Eshte i organizuar ne 1 ambjent open space dhe nje tualet te brendshem. Investimet ne ambjent jane mjaft cilesore. Zona ne te cilen ndodhet ambjenti eshte shume e preferuar per shkak te zhvillimit qe ka marre kohet e fundit dhe ka prane shume facilitete te ndryshme sherbimesh dhe tregtare pra eshte mjaft aktive ne fushen ekonomike. Duke qene se pallati ku ndodhet ambjenti eshte buze rruges kryesore, mund te perdoret per aktivitete te ndryshme si : klinike dentare, studio avokatie ose noterie, zyra te ndryshme dhe shume sherbime te tjera. Ambjenti ka dokumentacion te rregullt hipotekor.