Shitet, Ambjent, Porcelan Cmimi: 60,000 Euro ID: plus 9112 Tirane

Ambjente Biznesi ne Shitje Data: 08/11/2019 16:48

60,000 Euro

  • Shitet, Ambjent, Porcelan Cmimi: 60,000 Euro ID: plus 9112
  • Shitet, Ambjent, Porcelan Cmimi: 60,000 Euro ID: plus 9112
  • Shitet, Ambjent, Porcelan Cmimi: 60,000 Euro ID: plus 9112
  • Shitet, Ambjent, Porcelan Cmimi: 60,000 Euro ID: plus 9112

Tirana, business premises Floor 0, 55 m² 60.000 Euro (Porcelan)

The environment is located in the Porcelain area in the "fracture complex". The space has a total area of 55m2 and is suitable for various business activities. It has a very good location and has regular mortgage documentation. Other details • Investing • With veranda (11m2) • Very good location. To visit us please contact us!


Pagesa 60,000 Euro
Siperfaqa 0.00
Kati 0
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Porcelan
Lexime 492

Ambjenti ndodhet ne zonen e Porcelanit ne "kompleksin xhura". Ambjenti ka siperfaqe totale 55m2 dhe eshte I pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi. Ka lokacion shume te mire dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Detaje te tjera • I investuar • Me verande(11m2) • Lokacion shume te mire. Per ta vizituar na kontaktoni!