Tek ish-Ekspozita shitet Qender Fizioterapie/Estetike totalisht e investuar. Tirane

Objekt Biznesi ne Shitje Data: 20/08/2019 14:28

300,000 Euro

  •  Tek ish-Ekspozita shitet Qender Fizioterapie/Estetike totalisht e investuar.
  •  Tek ish-Ekspozita shitet Qender Fizioterapie/Estetike totalisht e investuar.
  •  Tek ish-Ekspozita shitet Qender Fizioterapie/Estetike totalisht e investuar.

In Kavaja Street in one of the best complexes of the area but also in Tirana as it is CONTACT

It is sold unit of 31sqm area at the beginning of Paris Commune (Cajupi flower). With regular documentation HIPOTEKOR ...


Pagesa 300,000 Euro
Siperfaqa 195.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa Ura Ish Ekspozita, Tirana, Albania
Lexime 2449

Ulet Cmimi Me 30 000 Euro

https://www.youtube.com/uploadNe nje zone shume te mire te Tiranes tek ish-Ekspozita shitet Qender Fizioterapie/Estetike totalisht e investuar me siperfaqe 195.41m2. Ambjenti ndodhet ne katin e 2-te nje kompleksi pallatesh dhe organizohet ne nje recepsion pritje klientesh dhe vazhdon me ndarje ne nje palester rreth 50m2, 4 dhoma estetik/fizioterapi,1 banjo turke, 1 sauna, 1 zyre, dy tualete dhe dy dhoma zhveshje. Ka te instaluar sistem qendror ngrohje-ftohje. Cdo gje eshte ne gjendje shume te mire dhe funksionale. Ky ambjent mund te shfrytezohet edhe per klinika te tjera mjeksore, zyra te ndryshme gjithashtu mund te kthehet edhe ne ambjente banimi ne dy apartament te bollshem. Kjo prone disponon edhe nje garazhd 20m2 qe nuk perfshihet ne kete cmim i cili kushton 25000Euro. Zona ne te cilen ndodhet kjo prone eshte shume e preferuar per shkak se ka vendodhje shume te mire, lehtesisht e aksesueshme dhe e adresueshme ka prane shume ambjente biznesi dhe banimi duke ofruar me shume akses ne klientele. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.