Tirane, shes dyqan Kati 1, 72 m2 200.000 Euro (Rruga e Dibres) Tirane

Objekt Biznesi ne Shitje Data: 11/09/2019 12:48

200,000 Euro

  • Tirane, shes dyqan Kati 1, 72 m2 200.000 Euro (Rruga e Dibres)

Tirana, store shop Floor 1, 72 m² 200.000 Euro (Dibra Street)

Sell a shop (shop) on the road to Dibra, in a favorite area and by the side of the street. The facility has a south-east orientation, located on the 1st floor and has a total area of 72m2. The environment is suitable for various business activities. It is equipped with regular mortgage documentation and has a very good location. To visit us please contact us!


Pagesa 200,000 Euro
Siperfaqa 0.00
Kati 0
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga e Dibres, Tirana, Albania
Lexime 712

Shitet ambjent (dyqan) ne rrugen e Dibres, ne nje zone te preferuar dhe buze rruge . Ambjenti ka orientim jug-lindje , ndodhet ne katin 1 dhe ka siperfaqe totale 72m2. Ambjenti eshte I pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi . Eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor dhe ka lokacion shume te mire . Per ta vizituar na kontaktoni!