Shitet Hotel 3-Katesh tek Ura e Dajlanit ,Durres Durres

Objekt Biznesi ne Shitje Data: 11/09/2019 16:12

1,500,000 Euro

  • Shitet Hotel 3-Katesh tek Ura e Dajlanit ,Durres
  • Shitet Hotel 3-Katesh tek Ura e Dajlanit ,Durres
  • Shitet Hotel 3-Katesh tek Ura e Dajlanit ,Durres

3-storey hotel for sale at Dajlan Bridge, Durres

3-Storey Hotel for Sale +1 Floor Basement 500 m from Pavarsia Street 500 m from Dajlan Bridge. where the hotel was built with mortgage. On the 1st floor there is a restaurant and 1 kitchen on the 2nd and 3rd floor has 22 bedrooms. The rooms are furnished with 2-3 beds in total 60 beds, equipped with air conditioning, refrigerator, television.

Price: 150000 Euro

For a visit to the property do not hesitate to contact us!


Pagesa 1,500,000 Euro
Siperfaqa 1000.00
Kati 3
Qyteti - Zona Durres - Qender
Adresa Rruga Pavaresia, Durres, Albania
Lexime 69

Shitet Hotel 3-Katesh +1 Kat bodrum tek Rruga Pavarsia 500 m nga Ura e Dajlanit .Objekti ka nje siperfaqe totale 1302 m2 , me leje per te ngritur edhe 2 kate te tjera por profilet jane te llogaritura per te shtuar me 4 kate .Toka ku eshte ndertuar Hoteli eshte blere me hipoteke .Ne katin e 1 ka restorant dhe 1 kuzhine ne katin e 2 dhe te 3 ka 22 dhoma fjetje .Dhomat jane te pajisura me nga 2-3 shtreter ne total 60 shtreter , te pajisura me kondicioner ,frigorifer ,televizor .

Cmimi : 150000 Euro

Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni !