SHITET NDERTESE 4 KATESHE + TRUALL NE RRUGEN BESA TIRANE Tirane

Objekt Biznesi ne Shitje Data: 11/09/2019 21:23

4 FLOOR + BUILDING BUILDINGS ON BESA TIRANA ROAD

Sell 4 storey building with 776 m2 and 343.4 m2 of land on Jashar Erebara Street near the new Boulevard. Has regular mortgage documentation. For more information or a visit to the property you can contact us on 0682770111


Pagesa 399,000 Euro
Siperfaqa 776.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga Jashar Erebara, Tirana, Albania
Lexime 66

Shitet Ndertese 4 kate me nje siperfaqe ndertimi prej 776 m2 dhe 343.4 m2 truall ne Rrugen Jashar Erebara prane Bulevardit te ri.Ndertesa eshte e ndare ne 4 kate ,ku ne Katin e pare ka 3 dyqane dhe 3 katet tjera jane ambjente biznesi dhe apartamente. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone mund te kantaktoni ne