Tek Blv.Bajram Curri, perball Gjykates se Faktit, Shitet Njesi me Cmim Okazion ! Tirane

Ambjente Biznesi ne Shitje Data: 21/08/2019 18:27

290,000 Euro

  • Tek Blv.Bajram Curri, perball Gjykates se Faktit, Shitet Njesi me Cmim Okazion !
  • Tek Blv.Bajram Curri, perball Gjykates se Faktit, Shitet Njesi me Cmim Okazion !
  • Tek Blv.Bajram Curri, perball Gjykates se Faktit, Shitet Njesi me Cmim Okazion !
  • Tek Blv.Bajram Curri, perball Gjykates se Faktit, Shitet Njesi me Cmim Okazion !

In Blv.Bajram Curri, at the court of fact, Sell Unit with Price Okazion!

At Blv.Bajram Curri, at the court of Fakti, at the Municipality of Paris, is sold Unit with surface 222 m2, with Okazion price for the area where it is located, for only 1350 Euro m2. The environment is located on the edge of the main road, which means it is a perfect investment opportunity. Being accessible is very easy, it is suitable for any business. The premises are located halfway to the ground floor and half on the ground floor of a 8 storey building, with separate entrances and is organized in 1 large open space and two toilets. Currently the area is rented 2000 Euro month. It also has full mortgage documentation. Contact now at phone number: +3550676048405 to make a visit to this property or similar properties.


Pagesa 290,000 Euro
Siperfaqa 0.00
Kati 0
Qyteti - Zona Tirane - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa Tek Bulevardi Bajram Curri
Lexime 637

Tek Blv.Bajram Curri, perball Gjykates se Faktit, Tek Komuna e Parisit, shitet Njesi me siperfaqe 222 m2, me cmim Okazion per zonen ku ndodhet, per vetem 1350 Euro/m2. Ambienti ndodhet buze rruges kryesore, qe do te thote se eshte nje mundesi perfekte per investim. Duke qene se eshte i aksesushem shume lehte, eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi. Ambientet ndodhen gjysem ne katin zero dhe gjysem ne katin -1 te nje pallati 8 katesh, me hyrje te dedikuar dhe eshte i organizuar ne 1 amjente te madh open space dhe dy tualete. Aktualisht ambjenti eshte dhene me qera 2000 Euro/muaji. Disponon gjithashtu dhe dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani ne numrin e telefonit: + per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.