Shes Qen Kangal Turk Rrac E Paster 3 Muajsh Tirane

Shes qenush Kangal Turk 3 muajsh, rrace e paster i vaksinuar. Shume i dashur dhe i bukur. Cmimi 200 euro

Njoftime te Ngjashme