Ne shitje per cdo dashamires te kafsheve . Tirane

Kafshe e shpende Data: 21/11/2019 00:15

750 Euro

  • Ne shitje per cdo dashamires te kafsheve .


Pagesa 750 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Rruga Maliq Muco, Tirana, Albania
Lexime 1175

Shesim nje qen te rraces Chow-chow .
Eshte mbi 6 muajsh ,teper i qete ,i mesuar te konsumoje gjithcka .
Jo domosdoshmerisht i mesuar per te dale shetitje cdo dite ,pssi pjesen me te madhe te dites qendron vetem ..
Me rregullat dhe higjenen eshte mesuar shume lehte .