Kotele dhe mace per adoptim Tirane

Kafshe e shpende Data: 04/06/2020 19:19


Pagesa Me Marreveshje
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa
Adresa Rruga Fadil Rada, Tirana, Albania
Lexime 661

Jepen per adoptim nje mace leshatore femer, race e perzier dhe dy kotele meshkuj te zinje. Macja e rritur eshte shuuume e dashur dhe e urte. Te vegjlit kane mesuar ta perdorin kutine e reres. Une i kam marre nga nje lokal qe u mbyll per tu gjetur nje familje. Jepen se bashku ose vec