Qenush Golden Retriever ne shitje Tirane

Kafshe e shpende Data: 09/01/2021 17:19 Post Id: 288353


extra info
Pagesa 250 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania
Lexime 878

Disponojme kelysh te rraces Golden Retriever, 100% rrace e paster, te mbareshtuar ne shtepi dhe shume te mirembajtur. I gjeni tek ne me cmimet me te mira