Kotele mace Scottish Fold Short Hair dhe British Short Hair Tirane

Kafshe e shpende Data: 12/01/2021 18:19 Post Id: 289757


extra info
Pagesa 800 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Rruga Muhamet Deliu
Lexime 868

Sjellim.per ju mace te vecanta ne kolore te ndryshme te rraces scottish fold short hair dhe british short hair