Mace per adoptim Tirane

Kafshe e shpende Data: 14/04/2021 00:10 Post Id: 325967


extra info
Pagesa 100 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Laprake
Adresa Ali Gjuzi
Lexime 204

Jepet mace per adoptim falas
Eshte 8 muajshe
I ka te gjitha vaksinat e bera dhe eshte shume e paster
Ha cdo lloj ushqimi
E stervitur per te kryer nevojat ne tualet