Shitet qen pitbull Tirane

Kafshe e shpende Data: 09/09/2019 13:28

150 Euro

  • Shitet qen pitbull


Pagesa 150 Euro
Qyteti - Zona Tirane -
Adresa Demokracia
Lexime 5149

Eshte qen pitbull rrac e paster
Shume I dashur me njerezit
Eshte rreth 8-9 muajsh
Mashkull
Mund Te mbahet Edhe Brenda
Ka rreth 2 jave qe e mbaj jashta
I Jane bere Te gjitha vaksinimet dhe kontrollet tek veterineri
Eshte I shendetshem!
Te interesuarit Te dergojne
SMS +
Ose Te telefonojne pasdite pas ores 13:50🙏🏿🙏🏿🙏🏿☝🏿️☝🏿🙂😕