Shes Super Kompjuter + Monitor ( Fjala e Fundit e Teknologjise ) Vit Prodhim 2018-2019 Tirane

Kompjutera dhe Elektronike Data: 23/10/2019 13:51

2,000 Euro

  • Shes Super Kompjuter + Monitor ( Fjala e Fundit e Teknologjise ) Vit Prodhim 2018-2019
  • Shes Super Kompjuter + Monitor ( Fjala e Fundit e Teknologjise ) Vit Prodhim 2018-2019


Pagesa 2,000 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Linze, Albania
Lexime 543
Shes Super Kompjuter + Monitor ( Fjala e Fundit e Teknologjise ) Vit Prodhim 2018-2019 product_9_20170630131025_5955dd41e49a6.png (Format png) |

Shes Super Kompjuter + Monitor ( Fjala e Fundit e Teknologjise ) Vit Prodhim 2018-2019

Parametrat:

Motherboard: Asus Tuf Pro gaming Z370 ( https://www.asus.com/Motherboards/TUF-Z370-PRO-GAMING/ ) USB Ports 3.1 shiko linkun per detaje

CPU: Intel Core I7-9700k up to @5.2 GHZ Gjenerata e 9 e fundit ( https://ark.intel.com/content/www/us/en/ark/products/186604/intel-core-i7-9700k-processor-12m-cache-up-to-4-90-ghz.html )

CPU Cooler: Noctua Tower Heavy Duty CPU Cooler .

GPU: Evga(Nvidia) RTX 2060 XC Ultra 22GB Total 6GB e dedikuar+16 Shared ddr6 @1950 MHZ ( https://www.evga.com/products/product.aspx?pn=06G-P4-2167-KR )

RAM: 32 GB Corsair DDR4 @ 3000 MHZ (Xamp Enabled)

SSD: 1x NVMe SSD Samsung Evo 970 : 200GB , Read/Write 1GB/S + 1 SSD Samsung Evo 870 @ 200GB Read/Write 1GB/S + 1 HDD Segate 500GB @ 7200 Rpm

PSU: Evga 750+80 Gold

Case: CiT Blaze PC Gaming Case, 6 Halo Single-Ring Blue LED Fans ( 6 Fans = 3 front, 2 up , 1 back side)

Monitor: MSI 27Inch LCD panel LED Backlight (1920 x 1080 Full HD)/ 144Hz Refresh Rate / 1800R curve panel design – Most suitable for human eye./ 1ms response/ True Color/ Wide View Angle/ Adaptive sync/ etj

Kufjo+Microfone: Integrated ( 3D Sound Positioning ) Led Light

Mouse: Wifi Mouse Led Light

Keyboard: Gaming Keyboard + Led Light

Te Tjera: Windows 10 Pro ( Latest Edition ) + Instalojme programe sipas deshires suaj falas.
Kompjuteri eshte i pershtatshem per te gjitha lojrat e reja te 2019 dhe te viteve te ardhshme, gjithashtu per punime te renda grafike.

1 Vit GaranciKujdes: Kompjuteri eshte i ardhur nga Anglia. 1 Jave i Perdorur. Shitet per arsye tregtie.

Cmimi pa monitor eshte 2000 Euro / Bashke me Monitor 2200 Euro I Pa Diskutueshem

PS: Ju Lutem te telefonojne vetem personat e interesuar dhe serioz,

( ata qe kane mundesi ta blejne dhe ata qe marrin vesh nga kompjuterat ) nqs e gjeni me lir me keto parametra te ri ja u jap fale. Diten e Mire )


Nr Telefoni: