Oferte HP ProBook 6570b Tirane

Kompjutera dhe Elektronike Data: 18/02/2020 14:23

24,900 Leke

  • Oferte HP ProBook 6570b


Pagesa 24,900 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Sulejman Delvina, Tirana, Albania
Lexime 92

Oferte HP ProBook 6570b

Ekran: 15.6" HD
CPU: Intel Core i5-3210m
RAM: 4 GB DDR3 Memory
SSD: 120 GB Sata
GPU: Intel HD Graphics
DVD-WR Optical

Mundesi Blerje me Karte Identiteti
Shitje me Karte BKT Prima ( 0% interes)

Cmimi: 24,900 Leke

per me shume kontaktoni ne : /