Oferte ACER All in One C24-865 Tirane

Kompjutera dhe Elektronike Data: 18/02/2020 14:24

929 Euro

  • Oferte ACER All in One C24-865


Pagesa 929 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Sulejman Delvina, Tirana, Albania
Lexime 61

Oferte ACER All in One

Model: Acer Aspire C24-865
Ekran: 23.8" FHD LED
OS: Windows 10
CPU: Intel Core i5-8250u Quad Core
Memory: 8 GB DDR4 RAM 2400 MHz
SSD: 250 GB
Graphics: Intel UHD Graphics 620
WebCamera / Wi/Fi

Mundesi Blerje me Karte Identiteti
Shitje me Karte BKT Prima ( 0% interes)

Cmimi: 929 Euro

per me shume kontaktoni ne : /