Oferte DVD Writer Ultra-Slim External Portable Lite-On Tirane

Kompjutera dhe Elektronike Data: 11/09/2019 14:09

3,900 Leke

  • Oferte DVD Writer Ultra-Slim External Portable Lite-On


Pagesa 3,900 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Sulejman Delvina, Tirana, Albania
Lexime 30

Oferte DVD Writer Ultra-Slim External Portable Lite-On

Cmimi: 3.900 Lek

per me shume kontaktoni ne : /