Oferte Dell Latitude E7240 Tirane

Kompjutera dhe Elektronike Data: 18/02/2020 14:24

119 Euro

  • Oferte Dell Latitude E7240


Pagesa 119 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Sulejman Delvina, Tirana, Albania
Lexime 70

Oferte Latitude E7240

Ekran 12" HD
CPU: Mobile Intel Core i5-4310U 2.00 GHz
RAM: 4 GB DDR3 Memory
SSD: 250 GB Sata
GPU: Intel HD Graphics

Mundesi Blerje me Karte Identiteti
Shitje me Karte BKT Prima ( 0% interes)

Cmimi: 119 Euro

per me shume kontaktoni ne : /