-Super Cmime , Mundesi Pagese Me Keste Tirane

Kompjutera dhe Elektronike Data: 01/11/2019 19:05

13,900 Leke

  • -Super Cmime , Mundesi Pagese Me Keste
  • -Super Cmime , Mundesi Pagese Me Keste


Pagesa 13,900 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania
Lexime 250

📲Iphone 6 16GB - 13.900 Leke
📲Iphone 6s 64GB - 16.900 Leke
📲Iphone 7 32Gb - 29.900 Leke
📲Iphone 8 64GB - 43.900 Leke
-------------------------------------------------
💳Mundesi Pagese Me keste
✅Garancia 6 Muaj
🚗Transport kudo jeni!
📞
🚦Telefona USA-Xhoni
🛒Komuna e Parisit , Ngjitur me Kafe Oslon , Tirane.