Okazion Iphone Xs Max Tirane

Kompjutera dhe Elektronike Data: 04/11/2019 12:23

750 Euro

  • Okazion Iphone Xs Max
  • Okazion Iphone Xs Max
  • Okazion Iphone Xs Max
  • Okazion Iphone Xs Max
  • Okazion Iphone Xs Max


Pagesa 750 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa sheshi wilson
Lexime 205

Iphone Xs Max ne gjendje shume te mire i perdorur vetem 8 muaj.
te interesuarit te kontaktojne ne nr cel : +