Laptop Tirane

Kompjutera dhe Elektronike Data: 22/01/2020 10:11 Post Id: 164443

6,000 Leke

  • Laptop
  • Laptop
  • Laptop


Pagesa 6,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Laprake
Adresa Rruga dritan hoxha
Lexime 454

Dell
Procesor duo nga 1,33ghz
Ram 2 gb
60 gb hard disk