Shes playstation 3 150 mij lek me 2 leva+ lojra Tirane

Kompjutera dhe Elektronike Data: 24/01/2020 16:12 Post Id: 184886

15,000 Leke


Pagesa 15,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Loni Ligori, Tirana, Albania
Lexime 303

Shes playstation 3 me 2 leva, Lojrat jane te gjitha Fifa,Pes,Call of Duty, Blur etj
Playstation i ka te gjitha pajisjet ,

Kontakt nr cel