Shitet TV Samsung 4K UHD 50 inch Tirane

Kompjutera dhe Elektronike Data: 30/03/2020 21:09

40,000 Leke

  • Shitet TV Samsung 4K UHD 50 inch


Pagesa 40,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Durresit, Tirana, Albania
Lexime 508

Shitet TV Samsung 4K UHD 50 inch seria NU7400
Produkt i bler ne Amazon
TV eshte i ri nuk ka asnje problem