shitett iphone X Tirane

Kompjutera dhe Elektronike Data: 21/02/2020 11:14

55,000 Leke


Pagesa 55,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Tjeter zone
Adresa Rruga Azem Galica, Tirana, Albania
Lexime 42

shitet okazion iphone x 64gb (black)
i perdorur ne gjendje super te mir si i ri sikur esht blere para afro 1 viti i ri ne kuti i mbajtur me cover dhe xham mbrojtes i pa hapur me baterin e vet origjinale 89% health
mund ta kontrolloni ku te doni