Iphone 6S+ 64GB Rose Gold Tirane

Kompjutera dhe Elektronike Data: 28/03/2019 19:36

450 Leke

  • Iphone 6S+ 64GB Rose Gold


Pagesa 450 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Laprake
Adresa Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania
Lexime 744

Shes Iphone 6S+ 64 GB Rose Gold
Gjendja: 10/10
Shuma:450 lek
Shitet ose nderrohet me Iphone 7+