kufje me bluetooth Shkoder

Kompjutera dhe Elektronike Data: 05/06/2019 16:55

150 Leke

  • kufje me bluetooth


Pagesa 150 Leke
Qyteti - Zona Shkoder - Qender
Adresa qender
Lexime 3190

shiten mini kufje me bluetooth , te reja ne qese , ngjyr te zeze dhe ngjyr lekure , mbajn karikim 7-8 or duke folur dhe mbi 24 or standby shum cilsore mund te perdoren per te kopjuar ne provim ose dhe per gjera te tjera , cmimi 15 mij lek rajoni shkoder bejme dhe transport ne qytete te tjera me poste adex me nje vlere prej +3 mij lekesh , kontaktoni ne