Mobilje te perdorura ne gjendje shume te mire Korce

Mobilje dhe Elektroshtepiake Data: 12/09/2019 06:36

15,000 Leke

  • Mobilje te perdorura ne gjendje shume te mire
  • Mobilje te perdorura ne gjendje shume te mire
  • Mobilje te perdorura ne gjendje shume te mire
  • Mobilje te perdorura ne gjendje shume te mire


Pagesa 15,000 Leke
Qyteti - Zona Korce - Qender
Adresa Rruga Demir Progri, Korce, Albania
Lexime 1839

Shes mobilje te tipeve te ndryshme,moda te reja dhe ne.gjendje shume.te mire per perdorim ,pajisje te ndryshme elektroshtepiake dhe parukierie,cmime te konsiderushme
Ju mirepresim!!