Shes sobe gatimi + lavatrice Tirane

Mobilje dhe Elektroshtepiake Data: 31/03/2020 17:16

5,000 Leke

  • Shes sobe gatimi + lavatrice
  • Shes sobe gatimi + lavatrice


Pagesa 5,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania
Lexime 6689

Shes elektroshtepiake :
Sobe gatimi De Lux me 2 vatra korent/ 2 gaz, vit prodhimit 2016.ngjyre gri metalizato
Lavatrice Indesit ne kushte shume te mira pune, me 15 programe , e bardhe.