Blejme mobilje te perdorme dhoma gjumi guzhina raftet kende divane dyer dritare e Tirane

Mobilje dhe Elektroshtepiake Data: 17/09/2019 17:20

100,000 Leke

  • Blejme mobilje te perdorme dhoma gjumi guzhina raftet kende divane dyer dritare e
  • Blejme mobilje te perdorme dhoma gjumi guzhina raftet kende divane dyer dritare e
  • Blejme mobilje te perdorme dhoma gjumi guzhina raftet kende divane dyer dritare e
  • Blejme mobilje te perdorme dhoma gjumi guzhina raftet kende divane dyer dritare e


Pagesa 100,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Rruga Shaban Bardhoshi, Tirane, Shqiperia
Lexime 1060

Blejme mobilje te perdorme dhoma gjumi guzhina raftet kende divane dyer dritare etj cel