Blejme mobilje te perdorura Tirane

Mobilje dhe Elektroshtepiake Data: 17/02/2020 12:23

1,000 Leke

  • Blejme mobilje te perdorura


Pagesa 1,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Rruga Kongresi i Manastirit, Tirana, Albania
Lexime 3503

Blejme mobilje te perdorura
Si dhoma gjumi. Guzhina. Kende. Divane.