Karrige tavolina per bare Tirane

Mobilje dhe Elektroshtepiake Data: 01/11/2019 18:19

2,000 Leke

  • Karrige tavolina per bare


Pagesa 2,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Rruga Shaban Bardhoshi, Tirana, Albania
Lexime 606

Karrige tavolina per ambjente te jashtme per bare. Nje muaj te perdorura. Cmimi eshte i diskutueshem.