Tavoline e vogel Tirane

Mobilje dhe Elektroshtepiake Data: 12/09/2019 16:58

5,000 Leke

  • Tavoline e vogel
  • Tavoline e vogel
  • Tavoline e vogel
  • Tavoline e vogel


Pagesa 5,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania
Lexime 191

Shiten vec ose se bashku. Mund te perdoren kudo. Te lehta per tu transportuar sipas nevojes. Materiali dru