Dyer ne super gjendje Durres

Mobilje dhe Elektroshtepiake Data: 12/10/2019 17:08

550 Euro

  • Dyer ne super gjendje
  • Dyer ne super gjendje


Pagesa 550 Euro
Qyteti - Zona Durres - Currilat
Adresa Shijak, Durres, Albania
Lexime 144

Jane 4 dyer gjithesej dhe njera nga keto eshte me xham,jane super gjendje dhe para 4 vitesh i bleva me porosi.