Kolltuqe Tirane

Mobilje dhe Elektroshtepiake Data: 12/10/2019 17:08

20,000 Leke

  • Kolltuqe
  • Kolltuqe
  • Kolltuqe


Pagesa 20,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Ali Demi, Tirana, Albania
Lexime 86

Shes kolltuqe,nje tresh,nje dysh dhe dy teka,mobiljet jan te mirmbajtura,kolltuku tresh behet krevat ,cmimi ,20,000 leke.