Lavatrice Candy Italiane Tirane

Mobilje dhe Elektroshtepiake Data: 13/10/2019 09:19

100 Euro

  • Lavatrice Candy Italiane
  • Lavatrice Candy Italiane
  • Lavatrice Candy Italiane


Pagesa 100 Euro
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Tirana, Albania
Lexime 127

Shitet lavatrice Candy Italiane.
Me kapacitet 5 kg
Ne gjendje shume te mire
Ofrojme transport dhe montim me garanci.
Cmimi 100 Euro