Konplet divanesh Kavaje

Mobilje dhe Elektroshtepiake Data: 19/10/2019 13:35

6,500 Leke

  • Konplet divanesh
  • Konplet divanesh
  • Konplet divanesh


Pagesa 6,500 Leke
Qyteti - Zona Kavaje - Zone Periferike
Adresa Rrogozhine Lagjia Nr 2
Lexime 5778

Shiten per arsye emirgrimi. Komplet divanesh ,me dy kolltuqe divan tresh dhe dysh. Ne gjendje shume te mire dhe shume pak te perdorur.