Tirane, Blejme shesim mobilje te perdorme dhoma gjumi guzhina raftet kende divane dyer dr Tirane

Mobilje dhe Elektroshtepiake Data: 02/04/2020 00:10


Pagesa Me Marreveshje
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Rruga Qemal Butka, Tirane, Shqiperia
Lexime 2603

blejme mobilje te perdorme dhoma gjumi guzhina raftet kende divane dyer dritare etj cel