Lavatrice A+A Tirane

Mobilje dhe Elektroshtepiake Data: 29/03/2020 17:45

14,000 Leke

  • Lavatrice A+A


Pagesa 14,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Tirana, Albania
Lexime 160

Shitet lavatrice A+A energy 6kg
Ne gjendje shume te mire motorrike dhe estetike. Garanci 6 muaj
Transport falas brenda Tiranes
Cmimi 14.000 leke te reja